רונפון שירותי מחשוב - תיקון מחשבים ניידים עד בית הלקוח/העסק, שרות מהיום להיום טלפון - 0522782955שירות עד בית הלקוח/העסק , תיקון מחשבים ניידים , כל סוגי התקלות במחשב הנייד שלכם , שרות מקצועי, מהיר, ובמחיר הוגן.


מחשב איטי עשוי להיות דבר מתסכל למדי. אם אתם משתמשים בו למטרות עסקיות, בין אם זה מחשב נייח או נייד, גם אם אתם סובלים מאיטיות במחשב לשימוש אישי, הדבר עשוי לפגום משמעותית בחוויית השימוש ולהביא לבזבוז זמן יקר.
מה עושים? שני פתרונות שיזניקו את המחשב שלכם קדימה, כולל בהיבט המהירות, הם שדרוג למערכת ההפעלה העדכנית ביותר ולכונן מסוג SSD.

אנו מספקים שרות תיקון מחשבים ניידים במרכז באיזורים : שוהם, מודיעין, רמלה, לוד, יהוד, אור יהודה, קרית אונו,סביון, גני תקווה, ראש העין, פתח תקווה, ובמושבים. ראשון לציון, רחובות, נס ציונה, באר יעקוב, בפתח תקווה, בהוד השרון ,רעננה, כפר סבא, ,בגבעתיים,ברמת גן, בראש העין

מחשב נייד מתחמם 

מאוורר של המעבד בתוך המחשב הנייד יש מאוורר שתפקידו לקרר את המעבדים השונים בתוכו. מעבד ראשי, מעבד גרפי. כאשר פתחי האוורור נחסמים מאבק , או שערות של בעל חיים בבית , המחשב מתחיל להתחמם יתר על המידה והוא לפעמים נכבה לבד. במצב זה צריכים לטפל בו בכדי לא לגרום לנזק נוסף ומהר.
הטיפול הוא ניקוי המאוורר, והחלפת משחת הקירור ,שיפוץ המאוורר לעתים. לאחר הטיפול בהתחממות אנו נרגיש גם הקלה בביצועי המחשב.

החלפת מסך למחשב נייד -המחשבים מגיעים בגדלים שונים של מסכים ולפעמים כתוצאה ממכה נפגע המסך כיום יש כמה סוגים של מסכים- LED, LCD' מסכי מגע. וכו'
את רוב התקלות של החלפת מסכים ניתר לבצע בזמן קצר ברוב המקרים גם באותו יום.

החלפת  קונקטור חשמלי שבור 

כתוצאה מבלאי יתר נשחק השקע החשמלי המחבר את הספקת החשמל למחשב , ובקרה זה צריכים לפרק את לוח האם מתוך המחשב ולהחליף את הקונקטור החשמלי בתוכו בחדש , פעולה זו מתבצעת ע"י הלחמה בלוח האם.

החלפת שקעי USB שבורים.

כאשר נשברים שקעי הUSB על לוח האם צריכים להחליף אותם בחדשים, פעולה זו מצריכה שוב לפרק את לוח האם מתוך המחשב , ולפרק את
השקעים השבורים בהלחמה ולהרכיב שקעים חדשים, חלק מנזקים שנגרמים ללוח האם מתרחשים כתוצאה שנשבר החיבור ואז מתקצרים המגעים בניהם.

תיקון מחשבים ניידים

לפעמים אנו זקוקים ב-תיקון מחשבים הניידים מכוון שהוא מאוד פגיע בגלל הניידות הוא חווה נפילות מכות פה ושם , הגוף עשוי פלסטיק ולפעמים לא עומד בכל הנפילות
התיקון מתבצע ברוב הפעמים באתר הלקוח וכל מה שקשור בשדרוג המחשב הנייד או פירמוט המחשב הנייד. רק במקרים של בעיה בלוח האם או פלסטיקה שבורה נילקח המחשב ל-תיקון למעבדה,


חייגו עכשיו וטכנאי המחשבים בדרך אליכם! טלפון 0522782955