טכנאי מחשבים בפתח תקווה עד בית הלקוח/העסק ,תיקון מהיום להיום !!! 0522-782955 - רונפון שירותי מחשוב - המחשב התקלקל? וירוסים? עובד לאט?


גוגל.ממליצים עלינו בגוגל 
ממליצים עלנו במידרג 

טכנאי מחשבים בפתח תקווה

שמי רוני אלקיים טכנאי מחשבים בפתח תקווה ,מוסמך עם ניסיון של למעלה מ- 25 שנה, מומחה בפתרון תקלות במחשב, תיקון מחשבים ניידים ונייחים, החלפת חומרה למחשבים, שידרוגים למחשבים קיימים, טיפול ברשתות בבית ובעסק, מכירת מחשבים מכל הסוגים בהתאמה לצורכי הלקוח, הרכבת מחשבים נייחים ע"י טכנאי מחשבים מוסמך לכל מטרה לעסק/ לבית ולגיימרים לפי מפרט הלקוח .

 – שירות הוגן ומקצועי!

רונפון שירותי מחשוב נותנים שירות לכל סוגי התקלות במחשב :

מחשב לא נדלק? נדלק, אך ללא תצוגה?הרחבת זיכרון פנימי במחשב מרעיש?פירמוט מחשב
מחשב עובד איטיהתקנה ושיתוף ציוד היקפי ומדפסות מסך כחול במחשב
הסרת וירוסים ותוכנת ריגול במחשב התקנת מערכות הפעלה שחזור מידע מדיסק קשיח/ SSDהחלפת דיסק קשיח / SSD

החלפת ספק מתח למחשבפתרון בעיית התחממות של המחשב
 מחשב איטי עשוי להיות דבר מתסכל למדי. אם אתם משתמשים בו למטרות עסקיות, בין אם זה מחשב נייח או נייד, גם אם אתם סובלים מאיטיות במחשב לשימוש אישי, הדבר עשוי לפגום משמעותית בחוויית השימוש ולהביא לבזבוז זמן יקר.
מה עושים? שני פתרונות שיזניקו את המחשב שלכם קדימה, כולל בהיבט המהירות, הם שדרוג למערכת ההפעלה העדכנית ביותר ולכונן מסוג SSD.

טכנאי מחשבים בפתח תקווה

שדרוג מערכת המחשב לווינדוס 10/11
אנשים רבים, עדיין משתמשים בגרסאות ישנות של מערכת ההפעלה חלונות. זה קורה למשל כאשר משתמשים זמן רב במחשב ישן, בו מותקנת מערכת ההפעלה לא משודרגת. שדרוג מערכת ההפעלה שמותקנת במחשב מספק שיפור נרחב במגוון היבטים, דבר שמתבטא גם בתחושת המהירות בשימוש בו. מבחינת "חלונות" של מיקרוסופט,11 /Windows 10 היא הגרסה העדכנית והיא כמובן זו שמומלץ להתקין. כדאי לפנות אל 
טכנאי מחשבים בפתח תקווה איכותי ומנוסה, בכדי לבצע את השדרוג באופן היעיל, הבטוח והמהיר ביותר, ללא סיבוכים מיותרים או איבוד מידע. למעשה, שדרוג המחשב לגרסה העדכנית ביותר של חלונות (כאמור, גרסה 10), יביא איתו עושר רחב של שיפורים. לכן, הוא כדאי ומומלץ בכל מקרה, גם אם המחשב שלכם לא איטי במיוחד.

החלפת כונן קשיח לכונן SSD
במשך שנים רבות, סוג הדיסק העיקרי שבו השתמשו במחשבים אישים היה הדיסק הקשיח. רכיב זה, מכונה בעברית גם כונן קשיח וידוע באנגלית כ-HDD (Hard Disk Drive). הכינוי "דיסק" מתייחס לכך שיש בתוכו דיסקים קשיחים, די דומים לתקליטורים, אשר עליהם רשום המידע. בכדי שהמחשב יוכל לקרוא ולכתוב לדיסקים האלה, ה-HDD כולל מנגנון שמסובב אותם וראש קריאה / כתיבה. פחות או יותר בדומה לתקליט מסתובב וזרוע של פטפון אשר "מנגנת" אותו. המנגנון הזה עובד לא רע, אך מהירותו מוגבלת והוא גם מועד לתקלות. התקלות לא בהכרח ישביתו אותו לגמרי, אבל הן מצטברות ומאטות את פעולתו. אלטרנטיבה מומלצת ומודרנית לכונן הקשיח, הוא כונן מסוג SSD או Solid Sate Drive. בכונן כזה, אין בכלל חלקים נעים ולכן הוא מהיר יותר וסובל פחות מתקלות. אם נחזור לרגע לאנלוגיה לפטפון - בעולם עברו מזמן מפטפונים, לנגני מוזיקה שאין בהם חלקים נעים. באופן דומה, במחשבים האישיים רבים "מגלים" את האפשרות לשדרוג מהיר, באמצעות מעבר מכונן קשיח לכונן SSD.

אנו מתחייבים לשירות אדיב, מקצועי, אמין והזול ביותר- תבדקו אותנו.

אנו מגיעים אליך לבית העסק / הבית בתוך זמן קצר. את רוב התקלות ניתן לתקן במקום. שירות זה חוסך ללקוח זמן יקר

ועלויות. שירות זה ניתן גם במקרים בהם קיימת תקלה בציוד הנלווה כמו מדפסת, עכבר, התחברות לרשת וכדו'...

במקרים מסוג זה הטכנאי במעבדה לא יכול לזהות מראש, ולכן רצוי להזמין טכנאי שיגיע לבית העסק /הלקוח,

אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח , מאבחנים את התקלה ונותנים הצעת מחיר במקום .

נשמח לעמוד לשרותך בכל עת ולהעניק לך את השרות הטוב לו אתה ראוי.


צלצל עכשיו וטכנאי מחשבים בפתח תקווה בדרך אליך - 052-2782955

                                                                                                                       פתח תקווה